Приветствую Вас Гість | RSS
Регистрация | Вход

Темы для Юкоз

Поделиться

Форма входа

До нас заходили:
Flag Counter

Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0

ДЕРЖАВНІ УСТАНОВИ

КОРИСНІ САЙТИ

Главная » Файлы » Занимательная математика

Наукова робота з теми "Остроградський М.В. - видатний український математик
10.12.2016, 20:51

Тема науково-дослідницької роботи учениці є актуальною, оскільки існує необхідність вивчення і повернення нашому українському народу досягнень його геніальних синів. Сьогодні особливо гостро стоїть питання національного патріотизму учнівської молоді. Багато визначних діячів у науці природничо-математичного напрямку були і є вихідцями з України.

На перший погляд здається, що про Остроградського Михайла Васильовича вже все вивчено і з’ясовано, але для молодого покоління самостійне відстеження його віх біографії, його досягнень у науці і педагогіці, опрацювання різних джерел інформації щодо фактів вшанування пам’яті вченого є надзвичайно цінними.

Учениця, співставивши опрацьовану нею інформацію (у багатьох джерелах Остроградського віднесено до кагорти російських вчених), дійшла висновку, що  М.В.Остроградський є великим українським математиком.

Об’єктом дослідження є Остроградський Михайло Васильович.

Предметом дослідження є біографія вченого, його наукова та педагогічна спадщини; події, що ілюструють вшанування пам’яті вченого.

Гіпотеза дослідження: якщо проаналізувати основні віхи біографії та досягнення вченого, а також факти щодо вшанування його пам’яті,  то М.В.Остроградський є великим українським математиком.

Апробація. Основні результати дослідження було представлено на засіданнях гуртків з математики для учнів 5-6, 7-8, 9  класів, на позакласних заходах з математики у Хорольській спеціалізованій школі І-ІІІ ступенів №1.

Структура та обсяг роботи: вступ, три розділи, висновки, список використаних джерел; виклад на 20 сторінках друкованого тексту. 

Використання напрацювань, викладених у роботі, є доцільним у позакласній роботі з математики під час проведення занять гуртків, виховних заходів, учнівських конференцій, математичних вікторин тощо.

Категория: Занимательная математика | Добавил: metod_xorol
Просмотров: 1586 | Загрузок: 2 | Рейтинг: 0.0/0
Всего комментариев: 0
Добавлять комментарии могут только зарегистрированные пользователи.
[ Регистрация | Вход ]