Приветствую Вас Гість | RSS
Регистрация | Вход

Темы для Юкоз

Поделиться

Форма входа

До нас заходили:
Flag Counter

Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0

ДЕРЖАВНІ УСТАНОВИ

КОРИСНІ САЙТИ

Главная » Файлы » Занимательная математика

Прогресії у зовнішньому незалежному оцінюванні з математики
10.12.2016, 20:58

Актуальність дослідження полягає у виявленні необхідності застосування властивостей прогресій під час підготовки до зовнішнього незалежного оцінювання з математики.

Мета дослідження: відстежити історичний та науково-теоретичний аспекти прогресій, на основі аналізу завдань зовнішнього незалежного оцінювання з математики на прогресії дослідити основні методи їх розв’язання.

Завдання дослідження: виявити місце і роль задач на прогресії у зовнішньому незалежному оцінюванні з математики.

Об’єктом дослідження є арифметична і геометрична прогресії.

Предметом дослідження є завдання зовнішнього незалежного оцінювання на прогресії.

Гіпотеза дослідження: якщо розглядати арифметичну і геометричну прогресії як числову характеристику певних послідовностей, а також як характеристику певних процесів (подій, явищ), то можна припустити, що властивості прогресій, які виражено спеціальними формулами, є провідним засобом розв’язання ряду задач зовнішнього незалежного оцінювання з математики.

Апробація. Основні результати дослідження було представлено на факультативі з математики для учнів 9-10 класів у Хорольській спеціалізованій школі І-ІІІ ступенів №1.

Структура та обсяг роботи. Робота складається зі вступу, трьох розділів, висновків, списку використаних джерел; викладена на 20 сторінках друкованого тексту. 

Категория: Занимательная математика | Добавил: metod_xorol | Теги: прогресії у ЗНО з математики, арифметична, геометрична, Прогресії, практичний аспект, теоретичний аспект
Просмотров: 2386 | Загрузок: 2 | Рейтинг: 0.0/0
Всего комментариев: 0
Добавлять комментарии могут только зарегистрированные пользователи.
[ Регистрация | Вход ]