Приветствую Вас Гість | RSS
Регистрация | Вход

Темы для Юкоз

Поделиться

Форма входа

До нас заходили:
Flag Counter

Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0

ДЕРЖАВНІ УСТАНОВИ

КОРИСНІ САЙТИ

Главная » Файлы » Занимательная математика

Задачі на знаходження найбільших і найменших значень змінних величин
24.10.2016, 19:51

У науково-дослідницькій роботі з теми "Задачі на знаходження найбільших і найменших значень змінних величин" розглянуто теоретичні основи дослідження функцій та виразів зі змінними величинами на найбільше і найменше значення; зроблено огляд основних типів задач і описано прийоми їх розв’язання. Об’єктом дослідження є функції та вирази, що містять змінні величини.  Предмет дослідження є найбільше та найменше значення змінних величин. 

Робота складається із двох розділів.

У І розділі сформульовано постановку задач практичного змісту на знаходження найбільших і найменших значень змінних величин, виділено основні типи цих задач та розглянуто теоретичні основи  їх розв’язання.

У ІІ розділі наведено розв’язання конкретних задач  на знаходження найбільших і найменших значень змінних величин, які було запропоновано під час зовнішнього незалежного оцінювання з математики протягом останніх років, а також подано тематичні практикуми з розв’язання задач: алгебраїчних; геометричних; математичного аналізу; з параметрами. 

Робота частково містить теоретичний матеріал, який не вивчається у загальноосвітній школі за програмою стандартного та академічного рівнів, але необхідний для більш ширшого та системного опрацювання цієї теми з подальшим її використанням  під час підготовки до зовнішнього незалежного оцінювання, проведення гурткової та позакласної  роботи з математики, розширення знань з предмета.

Категория: Занимательная математика | Добавил: metod_xorol | Теги: похідна, мінімум, вирази, максимум, наукова робота, об'єкт, задачі на знаходження найбільших і , дослідження, функція
Просмотров: 525 | Загрузок: 1 | Рейтинг: 5.0/1
Всего комментариев: 0
Добавлять комментарии могут только зарегистрированные пользователи.
[ Регистрация | Вход ]